Reklama 2

O firmie

Spółka ExpanCNC działa w obszarze dystrybucji narzędzi cnc, narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi. Firma świadczy również usługi w zakresie konserwacji i napraw maszyn tokarskich na terenie całej Polski. Firma ExpanCNC połączyła się z firmą Pasado, która od wielu lat z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku.

Szczególną uwagę przykładamy do jakości naszych produktów. W tym celu utworzony został dział Research & Development, którego zadaniem jest współpraca z niezależnymi firmami dokonującymi analizy oferowanych przez nas produktów pod względem jakościowym.
Zdajemy sobie sprawę, że satysfakcja naszego klienta to również nasz sukces dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań by wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Główne Centrum Logistyczno-Dystrybucyjne zlokalizowane jest we Wrocławiu przy ulicy Robotniczej 4.
Na sieć sprzedaży ExpanCNC, składają się dwa Biura Handlowe – w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii. Produkty znajdujące się w ofercie ExpanCNC trafiają do tysięcy odbiorców w Polsce i za granicą.

ExpanCNC prowadzi sprzedaż eksportową do wielu krajów Europy.

W działaniu firmy bardzo ważne są projekty wspierające ludzi oraz lokalne przedsięwzięcia. Firma otwarta jest na wszelkie propozycje wsparcia w ramach programów rządowych/unijnych. W ten sposób ExpanCNC realizuje misję firmy - liczą się nie tylko osiągnięcia biznesowe, ale również interesy społeczne zarówno jednostek jak i organizacji.expancnc-logo 2

Aktualności

30.10.2015
Na wszystkie produkty wystawiamy faktury VAT

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
dotpay-visa_PL_2
Copyright by ExpanCNC 2014. All rights reserved.